icon-hamburger icon-video icon-right icon-arrow-right icon-watch icon-facebook icon-twitter icon-instagram icon-close hero-line icon-play icon-share icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-alert icon-check icon-down icon-mail icon-pdf
Ortak İnovasyon
Ottan

Ottan – İleri Dönüşenler

Migros Ataşehir MMM mağazasının mLife reyonu yine mağazalarımızda satılan kuruyemiş kabuklarından ileri dönüşüm teknikleri kullanılarak üretilmesi ve iletişiminin yapılması.

WaMo

Hergele Elektirikli Scooter – WaMo

Dağıtım merkezlerinde mal toplama sürecini daha verimli ve ergonomik hale getirilmesi amacıyla elektrikli scooter teknolojisini temel alan yenilikçi bir araç tasarımı ve geliştirmesi.

DigiM

Evecrude – DigiM

Migros’un yeni nesil dijital içerik üreticisi olacak sanal influencer’ın tasarlanması.

Clean Up

ERG – Clean Up

El yıkama ritüelinin performansını takip eden Yika ‘el hijyeni takip sistemi’ teknolojisinin perakende sektöründe doğrulanması ve uygulanabilirliğinin tespiti.

Farmer Expert

Farmer Chain

Seçilen bir bölgede Migros tedarikçilerinin Farmer Expert altyapısı ile; üretim aşamasından başlayarak ürünün yolculuğuna dair süreçleri izlenebilir hale getirip Migros mobil uygulaması ile müşterilerimize sunmak.

Servis Soft

Lightning Bolt

Elektrik tüketimine dair mevcut verilerin analizini yaparak görünür kılmak, tüketim tahminleri yapmak, bu tahminlemelerle enerji verimliliğini arttırıcı aksiyonları işaret ederek enerji tüketimi konusunda farkındalık sağlamak.