icon-hamburger icon-video icon-right icon-arrow-right icon-watch icon-facebook icon-twitter icon-instagram icon-close hero-line icon-play icon-share icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-alert icon-check icon-down icon-mail icon-pdf
Girişimler
Ottan

Ottan, tüketilemeyen yaprak, çimen ve gıda atıklarını kullanarak inşaat malzemeleri, mobilya, ev eşyaları ve otomotiv gibi endüstriler için yüksek kaliteli biyo-kompozit malzemeler üretmektedir.

WaMo

Hergele, kendi tasarımı ve mühendisliğiyle Hergele markalı elektirikli scooter üretmekle bereber, kendi yazılım altyapısıyla operasyona hazır elektrikli scooter filo paketleri sunmaktadır.

DigiM

Evecrude,farklı kategorilerde kurguladığı 3D dijital karakterler ile fiziksel dünyanın dezavantajlarını geride bırakarak sosyal medya platformlarında hayat bulmalarını sağlar ve onların karakterlerine uygun hikayeleri kurgular.

Clean Up

Tesis çalışanlarının bütün el hijyeni aktivitelerini IOT ve görüntü işleme teknolojisi altyapısıyla takip edip raporlama sağlayan sistem geliştirmektedir.

Farmer Expert

Farmer Expert, çiftçilerin ve alıcıların tarım ürünlerinin izlenebilirliğine yönelik taleplerinin karşılandığı bir e-ticaret platformudur. Tarım ürünlerinin tohumdan sofraya kadar olan üretim ve tedarik süreçlerinin her aşamasını blockchain tabanlı şeffaf ve güvenilir şekilde izlenebilirlik sağlar.

Servis Soft

Bakım ve teknik servis yönetimi hizmetlerini tek bir platformda kullanıcıya sunarak hizmet ve üretim süreçlerinin kesintiye uğramasını önler, saha ve varlık servis yönetiminde verimlilik artışı sağlar.